Продукція > NEXPERIA > PSMN7R2-100YSFX
PSMN7R2-100YSFX
PSMN7R2-100YSFX Nexperia
psmn7r2-100ysf.pdf
Виробник: Nexperia
Trans MOSFET N-CH 100V 111A 5-Pin(4+Tab) LFPAK T/R
на замовлення 1500 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 79
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: NEXTPOWER 80/100V MOSFETS, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: SC-100, SOT-669, Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 175°C (TJ), Technology: MOSFET (Metal Oxide), FET Type: N-Channel, Current - Continuous Drain (Id) @ 25°C: 111A (Tc), Rds On (Max) @ Id, Vgs: 6.9mOhm @ 25A, 10V, Power Dissipation (Max): 194W (Tc), Vgs(th) (Max) @ Id: 4V @ 1mA, Supplier Device Package: LFPAK56, Power-SO8, Drive Voltage (Max Rds On, Min Rds On): 7V, 10V, Vgs (Max): ±20V, Drain to Source Voltage (Vdss): 100 V, Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs: 75 nC @ 10 V, Input Capacitance (Ciss) (Max) @ Vds: 4818 pF @ 50 V.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PSMN7R2-100YSFX PSMN7R2-100YSFX Виробник : Nexperia psmn7r2-100ysf.pdf Trans MOSFET N-CH 100V 111A 5-Pin(4+Tab) LFPAK T/R
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 239
PSMN7R2-100YSFX PSMN7R2-100YSFX Виробник : Nexperia PSMN7R2-100YSF.pdf MOSFETs SOT669 100V 111A N-CH MOSFET
Мінімальне замовлення: 3
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: SC-100, SOT-669
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 175°C (TJ)
Technology: MOSFET (Metal Oxide)
FET Type: N-Channel
Current - Continuous Drain (Id) @ 25°C: 111A (Tc)
Rds On (Max) @ Id, Vgs: 6.9mOhm @ 25A, 10V
Power Dissipation (Max): 194W (Tc)
Vgs(th) (Max) @ Id: 4V @ 1mA
Supplier Device Package: LFPAK56, Power-SO8
Drive Voltage (Max Rds On, Min Rds On): 7V, 10V
Vgs (Max): ±20V
Drain to Source Voltage (Vdss): 100 V
Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs: 75 nC @ 10 V
Input Capacitance (Ciss) (Max) @ Vds: 4818 pF @ 50 V
на замовлення 152 шт:
Мінімальне замовлення: 2
Packaging: Tape & Reel (TR)
Mounting Type: Surface Mount
FET Type: N-Channel
Vgs(th) (Max) @ Id: 4V @ 1mA
Vgs (Max): ±20V