Продукція > NEXPERIA > PSMN9R0-25MLC,115
PSMN9R0-25MLC,115
PSMN9R0-25MLC,115 Nexperia
2441601682523722psmn9r0-25mlc.pdf
Виробник: Nexperia
Trans MOSFET N-CH 25V 55A 8-Pin LFPAK EP T/R
на замовлення 3000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: MOSFET N-CH 25V 55A LFPAK33, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: SOT-1210, 8-LFPAK33 (5-Lead), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 175°C (TJ), Technology: MOSFET (Metal Oxide), FET Type: N-Channel, Current - Continuous Drain (Id) @ 25°C: 55A (Tc), Rds On (Max) @ Id, Vgs: 8.65mOhm @ 15A, 10V, Power Dissipation (Max): 45W (Tc), Vgs(th) (Max) @ Id: 1.95V @ 1mA, Supplier Device Package: LFPAK33, Part Status: Active, Drive Voltage (Max Rds On, Min Rds On): 4.5V, 10V, Vgs (Max): ±20V, Drain to Source Voltage (Vdss): 25 V, Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs: 11.7 nC @ 10 V, Input Capacitance (Ciss) (Max) @ Vds: 705 pF @ 12.5 V.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PSMN9R0-25MLC,115 PSMN9R0-25MLC,115 Виробник : Nexperia 2441601682523722psmn9r0-25mlc.pdf Trans MOSFET N-CH 25V 55A 8-Pin LFPAK EP T/R
Кількість Ціна
PSMN9R0-25MLC,115 PSMN9R0-25MLC,115 Виробник : Nexperia USA Inc. PSMN9R0-25MLC.pdf Description: MOSFET N-CH 25V 55A LFPAK33
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: SOT-1210, 8-LFPAK33 (5-Lead)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 175°C (TJ)
Technology: MOSFET (Metal Oxide)
FET Type: N-Channel
Current - Continuous Drain (Id) @ 25°C: 55A (Tc)
Rds On (Max) @ Id, Vgs: 8.65mOhm @ 15A, 10V
Power Dissipation (Max): 45W (Tc)
Vgs(th) (Max) @ Id: 1.95V @ 1mA
Supplier Device Package: LFPAK33
Part Status: Active
Drive Voltage (Max Rds On, Min Rds On): 4.5V, 10V
Vgs (Max): ±20V
Drain to Source Voltage (Vdss): 25 V
Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs: 11.7 nC @ 10 V
Input Capacitance (Ciss) (Max) @ Vds: 705 pF @ 12.5 V
Мінімальне замовлення: 7
Мінімальне замовлення: 7
Packaging: Tape & Reel (TR)
Mounting Type: Surface Mount
FET Type: N-Channel
Part Status: Active
Vgs (Max): ±20V