PSP-600-15
PSP-600-15 MEAN WELL
PSP_600_SPEC.PDF
Виробник: MEAN WELL
Power Supplies - Chassis Mount 600W 15V 40A ACTIVE PFC FUNCTION
на замовлення 14 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: AC/DC CONVERTER 15V 600W, Packaging: Box, Power (Watts): 600W, Features: Adjustable Output, PFC, Remote On/Off, Remote Sense, Universal Input, Size / Dimension: 6.69" L x 4.72" W x 3.66" H (170.0mm x 120.0mm x 93.0mm), Mounting Type: Chassis Mount, Voltage - Input: 88 ~ 264 VAC, 124 ~ 370 VDC, Type: Enclosed, Operating Temperature: -20°C ~ 60°C (With Derating), Applications: ITE (Commercial), Approval Agency: CB, CCC, CE, cURus, TUV, Efficiency: 85%, Voltage - Output 1: 15V, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 3 kV, Current - Output 1: 40 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PSP-600-15 PSP-600-15 Виробник : MEAN WELL USA Inc. PSP-600-spec.pdf Description: AC/DC CONVERTER 15V 600W
Packaging: Box
Power (Watts): 600W
Features: Adjustable Output, PFC, Remote On/Off, Remote Sense, Universal Input
Size / Dimension: 6.69" L x 4.72" W x 3.66" H (170.0mm x 120.0mm x 93.0mm)
Mounting Type: Chassis Mount
Voltage - Input: 88 ~ 264 VAC, 124 ~ 370 VDC
Type: Enclosed
Operating Temperature: -20°C ~ 60°C (With Derating)
Applications: ITE (Commercial)
Approval Agency: CB, CCC, CE, cURus, TUV
Efficiency: 85%
Voltage - Output 1: 15V
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 3 kV
Current - Output 1: 40 A
на замовлення 11 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
PSP-600-15 PSP-600-15 Виробник : Mean-Well USA, Inc. psp-600-spec.pdf AC/DC Power Supply Single-OUT 15V 40A 600W 15-Pin
товару немає в наявності