PSP-600-48
PSP-600-48 MEAN WELL USA Inc.
PSP-600-spec.pdf
Виробник: MEAN WELL USA Inc.
Description: AC/DC CONVERTER 48V 600W
Packaging: Box
Power (Watts): 600W
Features: Adjustable Output, PFC, Remote On/Off, Remote Sense, Universal Input
Size / Dimension: 6.69" L x 4.72" W x 3.66" H (170.0mm x 120.0mm x 93.0mm)
Mounting Type: Chassis Mount
Voltage - Input: 88 ~ 264 VAC, 124 ~ 370 VDC
Type: Enclosed
Operating Temperature: -20°C ~ 60°C (With Derating)
Applications: ITE (Commercial)
Approval Agency: CB, CCC, CE, cURus, TUV
Efficiency: 87%
Voltage - Output 1: 48V
Part Status: Active
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 3 kV
Current - Output 1: 12.5 A
на замовлення 46 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: AC/DC CONVERTER 48V 600W, Packaging: Box, Power (Watts): 600W, Features: Adjustable Output, PFC, Remote On/Off, Remote Sense, Universal Input, Size / Dimension: 6.69" L x 4.72" W x 3.66" H (170.0mm x 120.0mm x 93.0mm), Mounting Type: Chassis Mount, Voltage - Input: 88 ~ 264 VAC, 124 ~ 370 VDC, Type: Enclosed, Operating Temperature: -20°C ~ 60°C (With Derating), Applications: ITE (Commercial), Approval Agency: CB, CCC, CE, cURus, TUV, Efficiency: 87%, Voltage - Output 1: 48V, Part Status: Active, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 3 kV, Current - Output 1: 12.5 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PSP-600-48 PSP-600-48 Виробник : MEAN WELL PSP_600_SPEC-1511885.pdf Switching Power Supplies 600W 48V 12.5A W/PFC and Parallel
на замовлення 22 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
PSP-600-48 PSP-600-48 Виробник : MEAN WELL PSP-600-spec.pdf AC/DC, 600W, Вхід: 88-264VAC/124-370VDC, Вихід: 48V/12.5A, розміри 170х120х93, -20...+60 C Група товару: AC-DC-перетворювачі в корпусі/кожусі Од. вим: шт
кількість в упаковці: 1 шт
товару немає в наявності
PSP-600-48 PSP-600-48 Виробник : MEAN WELL PSP-600-spec.pdf AC/DC, 600W, Вхід: 88-264VAC/124-370VDC, Вихід: 48V/12.5A, розміри 170х120х93, -20...+60 C Група товару: MEAN WELL Од. вим: шт