PSX1XLFL0100X
PSX1XLFL0100X Littelfuse Inc.
Виробник: Littelfuse Inc.
Description: FUSE SEMI 1500VDC 1XL SIZE 100A
Features: Indicating
Packaging: Box
Package / Case: Rectangular
Size / Dimension: 4.988" L x 2.028" W x 2.264" H (126.70mm x 51.50mm x 57.50mm)
Fuse Type: Square
Current Rating (Amps): 100A
Mounting Type: Bolt Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Response Time: Fast Blow
Applications: Semiconductors
Approval Agency: CE, cURus, UL
Breaking Capacity @ Rated Voltage: 200kA
Voltage Rating - DC: 1.5 kVDC
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FUSE SEMI 1500VDC 1XL SIZE 100A, Features: Indicating, Packaging: Box, Package / Case: Rectangular, Size / Dimension: 4.988" L x 2.028" W x 2.264" H (126.70mm x 51.50mm x 57.50mm), Fuse Type: Square, Current Rating (Amps): 100A, Mounting Type: Bolt Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Response Time: Fast Blow, Applications: Semiconductors, Approval Agency: CE, cURus, UL, Breaking Capacity @ Rated Voltage: 200kA, Voltage Rating - DC: 1.5 kVDC.