PT-PM30-0545-RK
PT-PM30-0545-RK Visual Communications Company - VCC
Piezo-Transducers.pdf
Виробник: Visual Communications Company - VCC
Description: PIEZO TRANSDUCER PM 30MM 5V 4.5K
Packaging: Box
Size / Dimension: 1.181" Dia (30.00mm)
Mounting Type: Panel Mount, Flange
Frequency: 4.5kHz
Operating Temperature: -20°C ~ 70°C
Sound Pressure Level (SPL): 90dB @ 5V, 10cm
Current - Supply: 1.5mA
Input Type: Zero-Peak Signal
Operating Mode: Single Tone
Voltage Range: 30V
Technology: Piezo
Termination: Wire Leads
Ratings: Medical
Port Location: Top
Driver Circuitry: Transducer, Externally Driven
Height - Seated (Max): 0.205" (5.20mm)
Voltage - Rated: 5 V
на замовлення 957 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: PIEZO TRANSDUCER PM 30MM 5V 4.5K, Packaging: Box, Size / Dimension: 1.181" Dia (30.00mm), Mounting Type: Panel Mount, Flange, Frequency: 4.5kHz, Operating Temperature: -20°C ~ 70°C, Sound Pressure Level (SPL): 90dB @ 5V, 10cm, Current - Supply: 1.5mA, Input Type: Zero-Peak Signal, Operating Mode: Single Tone, Voltage Range: 30V, Technology: Piezo, Termination: Wire Leads, Ratings: Medical, Port Location: Top, Driver Circuitry: Transducer, Externally Driven, Height - Seated (Max): 0.205" (5.20mm), Voltage - Rated: 5 V.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PT-PM30-0545-RK PT-PM30-0545-RK Виробник : VCC Piezo_Transducers.pdf Speakers & Transducers Piezo Transducer PM 30mm 5V 4.5kHz Rd