PT00A14-15P-SR Amphenol Industrial Operations
PT.pdf
Виробник: Amphenol Industrial Operations
Description: PT 15C 1#16,14#20 PIN RECP
Packaging: Bag
Features: Backshell, Cable Clamp, Strain Relief
Connector Type: Receptacle, Male Pins
Color: Olive Drab
Mounting Type: Panel Mount
Shielding: Unshielded
Number of Positions: 15
Orientation: N (Normal)
Shell Size - Insert: 14-15
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Fastening Type: Bayonet Lock
Termination: Solder Cup
Cable Opening: 0.375" (9.52mm)
Mounting Feature: Flange
Contact Finish - Mating: Gold
Part Status: Active
Shell Material: Aluminum
Shell Finish: Olive Drab Chromate over Cadmium
Primary Material: Metal
на замовлення 304 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: PT 15C 1#16,14#20 PIN RECP, Packaging: Bag, Features: Backshell, Cable Clamp, Strain Relief, Connector Type: Receptacle, Male Pins, Color: Olive Drab, Mounting Type: Panel Mount, Shielding: Unshielded, Number of Positions: 15, Orientation: N (Normal), Shell Size - Insert: 14-15, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Fastening Type: Bayonet Lock, Termination: Solder Cup, Cable Opening: 0.375" (9.52mm), Mounting Feature: Flange, Contact Finish - Mating: Gold, Part Status: Active, Shell Material: Aluminum, Shell Finish: Olive Drab Chromate over Cadmium, Primary Material: Metal.
Інші пропозиції PT00A14-15P-SR
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PT00A-14-15P(SR) Виробник : Amphenol Industrial Operations PT.pdf Description: CONN RCPT 15POS WALL MNT PIN