PT00A-14-18S(SR)
PT00A-14-18S(SR) Amphenol Industrial
amphenol_amph_s_a0007459390_1-1733552.pdf
Виробник: Amphenol Industrial
Circular MIL Spec Connector 18P Wall Mt Skt Rcpt Sz 14 Strain Relief
на замовлення 31 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Написати відгук
Description: PT 18C 18#20 SKT RECP, Packaging: Bag, Features: Backshell, Cable Clamp, Strain Relief, Connector Type: Receptacle, Female Sockets, Color: Olive Drab, Mounting Type: Panel Mount, Shielding: Unshielded, Number of Positions: 18, Orientation: N (Normal), Shell Size - Insert: 14-18, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Fastening Type: Bayonet Lock, Termination: Solder Cup, Cable Opening: 0.375" (9.52mm), Mounting Feature: Flange, Contact Finish - Mating: Gold, Part Status: Active, Shell Material: Aluminum, Shell Finish: Olive Drab Chromate over Cadmium, Primary Material: Metal.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PT00A14-18S-SR Виробник : Amphenol Industrial Operations PT.pdf Description: PT 18C 18#20 SKT RECP
Packaging: Bag
Features: Backshell, Cable Clamp, Strain Relief
Connector Type: Receptacle, Female Sockets
Shielding: Unshielded
Number of Positions: 18
Orientation: N (Normal)
Shell Size - Insert: 14-18
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Fastening Type: Bayonet Lock
Termination: Solder Cup
Cable Opening: 0.375" (9.52mm)
Mounting Feature: Flange
Contact Finish - Mating: Gold
Part Status: Active
Shell Material: Aluminum
Shell Finish: Olive Drab Chromate over Cadmium
Primary Material: Metal
на замовлення 113 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
PT00A-14-18S(SR) Виробник : Amphenol Industrial Operations PT.pdf Description: CONN RCPT 18POS WALL MNT SKT