Продукція > AMPHENOL > PT00A-14-19S(SR)
PT00A-14-19S(SR)
PT00A-14-19S(SR) Amphenol
pt-series-12-070.pdf
Виробник: Amphenol
Conn Circular SKT 19 POS Solder ST Flange Mount 19 Terminal 1 Port
на замовлення 2 шт:
Написати відгук
Description: PT 19C 19#20 SKT RECP, Features: Backshell, Cable Clamp, Strain Relief, Packaging: Bag, Connector Type: Receptacle, Female Sockets, Color: Olive Drab, Mounting Type: Panel Mount, Shielding: Unshielded, Number of Positions: 19, Orientation: N (Normal), Shell Size - Insert: 14-19, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Fastening Type: Bayonet Lock, Termination: Solder Cup, Cable Opening: 0.375" (9.52mm), Mounting Feature: Flange, Contact Finish - Mating: Gold, Part Status: Active, Shell Material: Aluminum, Shell Finish: Olive Drab Chromate over Cadmium, Primary Material: Metal, Qualification: MIL-DTL-26482 Series I.
Packaging: Bag
Connector Type: Receptacle, Female Sockets
Shielding: Unshielded
Number of Positions: 19
Orientation: N (Normal)
Shell Size - Insert: 14-19
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Fastening Type: Bayonet Lock
Termination: Solder Cup
Cable Opening: 0.375" (9.52mm)
Mounting Feature: Flange
Contact Finish - Mating: Gold
Part Status: Active
Shell Material: Aluminum
Shell Finish: Olive Drab Chromate over Cadmium
Primary Material: Metal
Qualification: MIL-DTL-26482 Series I
на замовлення 20 шт:
Кількість Ціна
на замовлення 1 шт:
PT00A-14-19S(SR) PT00A-14-19S(SR) Виробник : Amphenol pt-series-12-070.pdf Conn Circular SKT 19 POS Solder ST Flange Mount 19 Terminal 1 Port
на замовлення 2 шт:
PT00A-14-19S(SR) Виробник : Amphenol Industrial Operations PT.pdf Description: CONN RCPT 19POS WALL MNT SKT
на замовлення 6 шт: