PT00A-12-10S(SR)
PT00A-12-10S(SR) Amphenol Industrial
amphenol_amph_s_a0007459390_1-1733552.pdf
Виробник: Amphenol Industrial
Circular MIL Spec Connector 10P Wall Mt Skt Rcpt Sz 12 Strain Relief
на замовлення 3 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
tariffCode: 85369010
Einsatzanordnung: 12-10
rohsCompliant: NO
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: NO
Kontaktmaterial: Kupferlegierung
Verschluss: Bajonett
Steckverbinderüberzug: Chromat, braunoliv, über Cadmium
usEccn: EAR99
Rotation des Steckverbindereinsatzes: N
Anzahl der Kontakte: 10Contacts
euEccn: NLR
Kontaktüberzug: Gold
Rundsteckverbindergehäuse: Buchse für Wandmontage
Entsprechende Militärspezifikation: MIL-DTL-26482 Serie I
Produktpalette: PT
productTraceability: No
Steckverbindermaterial: Gehäuse aus Aluminiumlegierung
Rundkontakt: Lötbuchse
Nutzungsklasse: Universell
SVHC: No SVHC (17-Dec-2014)
на замовлення 12 шт:
Connector Type: Receptacle, Female Sockets
Shielding: Unshielded
Number of Positions: 10
Orientation: N (Normal)
Shell Size - Insert: 12-10
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Fastening Type: Bayonet Lock
Termination: Solder Cup
Cable Opening: 0.312" (7.92mm)
Mounting Feature: Flange
Contact Finish - Mating: Gold
Part Status: Active
Primary Material: Metal
Qualification: MIL-DTL-26482 Series I
на замовлення 24 шт:
PT00A-12-10S(SR) Виробник : Amphenol Industrial Operations PT.pdf Description: CONN RCPT 10POS WALL MNT SKT
на замовлення 77 шт:
PT00A-12-10S(SR) PT00A-12-10S(SR) Виробник : Amphenol pt.pdf Conn Circular SKT 10 POS Solder ST Flange Mount 10 Terminal 1 Port
товару немає в наявності