PT5-1000HM Delevan
page103_106_ptseries.pdf
Виробник: Delevan
Description: FIXED IND 5UH 12.8A 8 MOHM TH
Packaging: Bulk
Tolerance: ±15%
Package / Case: Radial, Horizontal (Open)
Size / Dimension: 1.000" Dia (25.40mm)
Mounting Type: Through Hole
Shielding: Shielded
Type: Toroidal
DC Resistance (DCR): 8mOhm Max
Material - Core: Iron Powder
Inductance Frequency - Test: 1 kHz
Height - Seated (Max): 0.400" (10.16mm)
Inductance: 5 µH
Current Rating (Amps): 12.8 A
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 5UH 12.8A 8 MOHM TH, Packaging: Bulk, Tolerance: ±15%, Package / Case: Radial, Horizontal (Open), Size / Dimension: 1.000" Dia (25.40mm), Mounting Type: Through Hole, Shielding: Shielded, Type: Toroidal, DC Resistance (DCR): 8mOhm Max, Material - Core: Iron Powder, Inductance Frequency - Test: 1 kHz, Height - Seated (Max): 0.400" (10.16mm), Inductance: 5 µH, Current Rating (Amps): 12.8 A.
Інші пропозиції PT5-1000HM
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PT5-1000HM PT5-1000HM Виробник : Delevan page87_88_pdseries-3359669.pdf Power Inductors - Leaded 5uH 15% .008ohm HznMnt Toroid PwrInd