PT50-780-VM API Delevan Inc.
PT.pdf
Виробник: API Delevan Inc.
Description: FIXED IND 50UH 3.8A 50 MOHM TH
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції PT50-780-VM
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PT50-780VM PT50-780VM Виробник : Delevan page103_106_ptseries-3359632.pdf Power Inductors - Leaded TOROID 50 UH 15%