PT500-1450
PT500-1450 API Delevan
pt.pdf
Виробник: API Delevan
Inductor Power Unshielded Toroid 500uH 15% 1KHz Powdered Iron 3.4A 220mOhm DCR RDL Bulk
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 500UH 3.4A 220 MOHM TH, Packaging: Bulk, Tolerance: ±15%, Package / Case: Radial, Vertical (Open), Size / Dimension: 1.450" Dia x 0.580" W (36.83mm x 14.73mm), Mounting Type: Through Hole, Shielding: Shielded, Type: Toroidal, DC Resistance (DCR): 220mOhm Max, Material - Core: Iron Powder, Inductance Frequency - Test: 1 kHz, Part Status: Active, Inductance: 500 µH, Current Rating (Amps): 3.4 A.
Інші пропозиції PT500-1450
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PT500-1450 Виробник : Delevan page103_106_ptseries.pdf Description: FIXED IND 500UH 3.4A 220 MOHM TH
Packaging: Bulk
Tolerance: ±15%
Package / Case: Radial, Vertical (Open)
Size / Dimension: 1.450" Dia x 0.580" W (36.83mm x 14.73mm)
Mounting Type: Through Hole
Shielding: Shielded
Type: Toroidal
DC Resistance (DCR): 220mOhm Max
Material - Core: Iron Powder
Inductance Frequency - Test: 1 kHz
Part Status: Active
Inductance: 500 µH
Current Rating (Amps): 3.4 A
товару немає в наявності
PT500-1450 PT500-1450 Виробник : Delevan page103_106_ptseries.pdf Power Inductors - Leaded 500uH 15% .22ohm VrtMnt Toroid Radial