PT500-1450HM
PT500-1450HM API Delevan
pt.pdf
Виробник: API Delevan
Inductor Power Unshielded Toroid 500uH 15% 1KHz Powdered Iron 3.4A 220mOhm DCR RDL Bulk
Написати відгук
Description: FIXED IND 500UH 3.4A 220 MOHM TH, Packaging: Bulk, Tolerance: ±15%, Package / Case: Radial, Horizontal (Open), Size / Dimension: 1.450" Dia (36.83mm), Mounting Type: Through Hole, Shielding: Shielded, Type: Toroidal, DC Resistance (DCR): 220mOhm Max, Material - Core: Iron Powder, Inductance Frequency - Test: 1 kHz, Height - Seated (Max): 0.580" (14.73mm), Part Status: Active, Inductance: 500 µH, Current Rating (Amps): 3.4 A.
Інші пропозиції PT500-1450HM
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PT500-1450HM Виробник : Delevan page103_106_ptseries.pdf Description: FIXED IND 500UH 3.4A 220 MOHM TH
Packaging: Bulk
Tolerance: ±15%
Package / Case: Radial, Horizontal (Open)
Size / Dimension: 1.450" Dia (36.83mm)
Type: Toroidal
DC Resistance (DCR): 220mOhm Max
Material - Core: Iron Powder
Inductance Frequency - Test: 1 kHz
Height - Seated (Max): 0.580" (14.73mm)
Part Status: Active
Inductance: 500 µH
Current Rating (Amps): 3.4 A
товару немає в наявності
PT500-1450HM PT500-1450HM Виробник : Delevan page103_106_ptseries.pdf Power Inductors - Leaded 500uH 15% .22ohm HznMnt Toroid PwrInd