Продукція > DELEVAN > PT500-1750-VM
PT500-1750-VM Delevan
page103_106_ptseries.pdf
Виробник: Delevan
Description: FIXED IND 500UH 5A 160 MOHM TH
Packaging: Bulk
Tolerance: ±15%
Package / Case: Radial, Vertical, 4 Leads (Open)
Size / Dimension: 1.750" L x 0.900" W (44.45mm x 22.86mm)
Type: Toroidal
DC Resistance (DCR): 160mOhm Max
Material - Core: Iron Powder
Inductance Frequency - Test: 1 kHz
Height - Seated (Max): 1.880" (47.75mm)
Part Status: Active
Inductance: 500 µH
Current Rating (Amps): 5 A
Написати відгук
Description: FIXED IND 500UH 5A 160 MOHM TH, Packaging: Bulk, Tolerance: ±15%, Package / Case: Radial, Vertical, 4 Leads (Open), Size / Dimension: 1.750" L x 0.900" W (44.45mm x 22.86mm), Mounting Type: Through Hole, Shielding: Shielded, Type: Toroidal, DC Resistance (DCR): 160mOhm Max, Material - Core: Iron Powder, Inductance Frequency - Test: 1 kHz, Height - Seated (Max): 1.880" (47.75mm), Part Status: Active, Inductance: 500 µH, Current Rating (Amps): 5 A.
Інші пропозиції PT500-1750-VM
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PT500-1750-VM PT500-1750-VM Виробник : Delevan page103_106_ptseries.pdf Common Mode Chokes / Filters 500uH 15% .16ohm VrtMnt 4LeadClip Tor