PT500-1750
PT500-1750 API Delevan
pt.pdf
Виробник: API Delevan
Inductor Power Unshielded Toroid 500uH 15% 1KHz Powdered Iron 5A 160mOhm DCR RDL Bulk
Написати відгук
Description: FIXED IND 500UH 5A 160 MOHM TH, Packaging: Bulk, Tolerance: ±15%, Package / Case: Radial, Vertical (Open), Size / Dimension: 1.750" Dia x 0.750" W (44.45mm x 19.05mm), Mounting Type: Through Hole, Shielding: Shielded, Type: Toroidal, DC Resistance (DCR): 160mOhm Max, Material - Core: Iron Powder, Inductance Frequency - Test: 1 kHz, Part Status: Active, Inductance: 500 µH, Current Rating (Amps): 5 A.
Інші пропозиції PT500-1750
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PT500-1750 Виробник : Delevan page103_106_ptseries.pdf Description: FIXED IND 500UH 5A 160 MOHM TH
Packaging: Bulk
Tolerance: ±15%
Package / Case: Radial, Vertical (Open)
Size / Dimension: 1.750" Dia x 0.750" W (44.45mm x 19.05mm)
Type: Toroidal
DC Resistance (DCR): 160mOhm Max
Material - Core: Iron Powder
Inductance Frequency - Test: 1 kHz
Part Status: Active
Inductance: 500 µH
Current Rating (Amps): 5 A
товару немає в наявності
PT500-1750 PT500-1750 Виробник : Delevan page103_106_ptseries.pdf Power Inductors - Leaded 500uH 15% .16ohm VrtMnt Toroid Radial