PT500R-2000HM
PT500R-2000HM API Delevan
pt.pdf
Виробник: API Delevan
Inductor Power Unshielded Toroid 500uH 15% 1KHz Powdered Iron 8A 90mOhm DCR RDL Bulk
Написати відгук
Description: FIXED IND 500UH 8A 90 MOHM TH, Packaging: Bulk, Tolerance: ±15%, Package / Case: Radial, Horizontal (Open), Size / Dimension: 2.050" Dia (52.07mm), Mounting Type: Through Hole, Shielding: Unshielded, Type: Toroidal, DC Resistance (DCR): 90mOhm Max, Inductance Frequency - Test: 1 kHz, Height - Seated (Max): 0.880" (22.35mm), Part Status: Active, Inductance: 500 µH, Current Rating (Amps): 8 A.
Інші пропозиції PT500R-2000HM
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PT500R-2000HM Виробник : Delevan page103_106_ptseries.pdf Description: FIXED IND 500UH 8A 90 MOHM TH
Packaging: Bulk
Tolerance: ±15%
Package / Case: Radial, Horizontal (Open)
Size / Dimension: 2.050" Dia (52.07mm)
Type: Toroidal
DC Resistance (DCR): 90mOhm Max
Inductance Frequency - Test: 1 kHz
Height - Seated (Max): 0.880" (22.35mm)
Part Status: Active
Inductance: 500 µH
Current Rating (Amps): 8 A
товару немає в наявності
PT500R-2000HM PT500R-2000HM Виробник : Delevan page103_106_ptseries.pdf Power Inductors - Leaded 500uH 15% .09ohm HznMnt Toroid PwrInd