Продукція > DELEVAN > PT750R-1700HM
PT750R-1700HM Delevan
page103_106_ptseries.pdf
Виробник: Delevan
Description: FIXED IND 750UH 3.7A 280 MOHM TH
Packaging: Bulk
Tolerance: ±15%
Package / Case: Radial, Horizontal (Open)
Size / Dimension: 1.700" Dia (43.18mm)
Mounting Type: Through Hole
Shielding: Unshielded
Type: Toroidal
DC Resistance (DCR): 280mOhm Max
Inductance Frequency - Test: 1 kHz
Height - Seated (Max): 0.700" (17.78mm)
Part Status: Active
Inductance: 750 µH
Current Rating (Amps): 3.7 A
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 750UH 3.7A 280 MOHM TH, Packaging: Bulk, Tolerance: ±15%, Package / Case: Radial, Horizontal (Open), Size / Dimension: 1.700" Dia (43.18mm), Mounting Type: Through Hole, Shielding: Unshielded, Type: Toroidal, DC Resistance (DCR): 280mOhm Max, Inductance Frequency - Test: 1 kHz, Height - Seated (Max): 0.700" (17.78mm), Part Status: Active, Inductance: 750 µH, Current Rating (Amps): 3.7 A.
Інші пропозиції PT750R-1700HM
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PT750R-1700HM PT750R-1700HM Виробник : Delevan page103_106_ptseries.pdf Power Inductors - Leaded 750uH 15% .28ohm HznMnt Toroid PwrInd