Продукція > DELEVAN > PT750R-2050HM
PT750R-2050HM Delevan
page103_106_ptseries.pdf
Виробник: Delevan
Description: FIXED IND 750UH 6.4A 150 MOHM TH
Packaging: Bulk
Tolerance: ±15%
Package / Case: Radial, Horizontal (Open)
Size / Dimension: 2.050" Dia (52.07mm)
Mounting Type: Through Hole
Shielding: Unshielded
Type: Toroidal
DC Resistance (DCR): 150mOhm Max
Inductance Frequency - Test: 1 kHz
Height - Seated (Max): 0.850" (21.59mm)
Inductance: 750 µH
Current Rating (Amps): 6.4 A
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 750UH 6.4A 150 MOHM TH, Packaging: Bulk, Tolerance: ±15%, Package / Case: Radial, Horizontal (Open), Size / Dimension: 2.050" Dia (52.07mm), Mounting Type: Through Hole, Shielding: Unshielded, Type: Toroidal, DC Resistance (DCR): 150mOhm Max, Inductance Frequency - Test: 1 kHz, Height - Seated (Max): 0.850" (21.59mm), Inductance: 750 µH, Current Rating (Amps): 6.4 A.
Інші пропозиції PT750R-2050HM
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PT750R-2050HM PT750R-2050HM Виробник : Delevan page87_88_pdseries-3359669.pdf Power Inductors - Leaded 750uH 15% .15ohm HznMnt Toroid PwrInd