Продукція > DELEVAN > PT75R-1550HM
PT75R-1550HM Delevan
page103_106_ptseries.pdf
Виробник: Delevan
Description: FIXED IND 75UH 10.6A 25 MOHM TH
Packaging: Bulk
Tolerance: ±15%
Package / Case: Radial, Horizontal (Open)
Size / Dimension: 1.550" Dia (39.37mm)
Mounting Type: Through Hole
Shielding: Unshielded
Type: Toroidal
DC Resistance (DCR): 25mOhm Max
Inductance Frequency - Test: 1 kHz
Height - Seated (Max): 0.640" (16.26mm)
Inductance: 75 µH
Current Rating (Amps): 10.6 A
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 75UH 10.6A 25 MOHM TH, Packaging: Bulk, Tolerance: ±15%, Package / Case: Radial, Horizontal (Open), Size / Dimension: 1.550" Dia (39.37mm), Mounting Type: Through Hole, Shielding: Unshielded, Type: Toroidal, DC Resistance (DCR): 25mOhm Max, Inductance Frequency - Test: 1 kHz, Height - Seated (Max): 0.640" (16.26mm), Inductance: 75 µH, Current Rating (Amps): 10.6 A.
Інші пропозиції PT75R-1550HM
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PT75R-1550HM PT75R-1550HM Виробник : Delevan page87_88_pdseries-3359669.pdf Power Inductors - Leaded 75uH 15% .025ohm HznMnt Toroid PwrInd