PT79SR105V
PT79SR105V Texas Instruments
Виробник: Texas Instruments
Description: DC DC CONVERTER -5V 1.5A
Packaging: Tray
Features: OTP, SCP
Package / Case: 3-SIP Module
Size / Dimension: 0.90" L x 0.31" W x 0.94" H (22.9mm x 7.9mm x 23.9mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Non-Isolated PoL Module
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Applications: ITE (Commercial)
Voltage - Input (Max): -30V
Efficiency: 85%
Current - Output (Max): 1.5A
Voltage - Input (Min): -9V
Voltage - Output 1: -5V
Number of Outputs: 1
на замовлення 84 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 22
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DC DC CONVERTER -5V 1.5A, Packaging: Tray, Features: OTP, SCP, Package / Case: 3-SIP Module, Size / Dimension: 0.90" L x 0.31" W x 0.94" H (22.9mm x 7.9mm x 23.9mm), Mounting Type: Through Hole, Type: Non-Isolated PoL Module, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Applications: ITE (Commercial), Voltage - Input (Max): -30V, Efficiency: 85%, Current - Output (Max): 1.5A, Voltage - Input (Min): -9V, Voltage - Output 1: -5V, Number of Outputs: 1.
Інші пропозиції PT79SR105V
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PT79SR105V PT79SR105V Виробник : Texas Instruments Description: DC DC CONVERTER -5V 1.5A
Features: OTP, SCP
Packaging: Tray
Package / Case: 3-SIP Module
Mounting Type: Through Hole
Type: Non-Isolated PoL Module
Applications: ITE (Commercial)
Voltage - Input (Max): -30V
Efficiency: 85%
Current - Output (Max): 1.5A