PT79SR108H
PT79SR108H Texas Instruments
Виробник: Texas Instruments
Description: DC DC CONVERTER -8V 1.5A
Package / Case: 3-SIP Module
Size / Dimension: 0.94" L x 0.90" W x 0.31" H (23.9mm x 22.9mm x 7.9mm)
Mounting Type: Through Hole, Right Angle
Type: Non-Isolated PoL Module
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Applications: ITE (Commercial)
Voltage - Input (Max): -30V
Efficiency: 85%
Current - Output (Max): 1.5A
Voltage - Input (Min): -12V
Voltage - Output 1: -8V
Part Status: Obsolete
Number of Outputs: 1
на замовлення 42 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 27
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DC DC CONVERTER -8V 1.5A, Features: OTP, SCP, Packaging: Tray, Package / Case: 3-SIP Module, Size / Dimension: 0.94" L x 0.90" W x 0.31" H (23.9mm x 22.9mm x 7.9mm), Mounting Type: Through Hole, Right Angle, Type: Non-Isolated PoL Module, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Applications: ITE (Commercial), Voltage - Input (Max): -30V, Efficiency: 85%, Current - Output (Max): 1.5A, Voltage - Input (Min): -12V, Voltage - Output 1: -8V, Part Status: Obsolete, Number of Outputs: 1.
Інші пропозиції PT79SR108H
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PT79SR108H PT79SR108H Виробник : Texas Instruments Description: DC DC CONVERTER -8V 1.5A
Package / Case: 3-SIP Module
Type: Non-Isolated PoL Module
Applications: ITE (Commercial)
Voltage - Input (Max): -30V
Efficiency: 85%
Current - Output (Max): 1.5A