PT79SR152V
PT79SR152V Texas Instruments
Виробник: Texas Instruments
Description: DC DC CONVERTER -5.2V 1.5A
Package / Case: 3-SIP Module
Size / Dimension: 0.90" L x 0.31" W x 0.94" H (22.9mm x 7.9mm x 23.9mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Non-Isolated PoL Module
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Applications: ITE (Commercial)
Voltage - Input (Max): -30V
Efficiency: 85%
Current - Output (Max): 1.5A
Voltage - Input (Min): -9.2V
Voltage - Output 1: -5.2V
Number of Outputs: 1
на замовлення 122 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 22
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DC DC CONVERTER -5.2V 1.5A, Packaging: Tray, Features: OTP, SCP, Package / Case: 3-SIP Module, Size / Dimension: 0.90" L x 0.31" W x 0.94" H (22.9mm x 7.9mm x 23.9mm), Mounting Type: Through Hole, Type: Non-Isolated PoL Module, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Applications: ITE (Commercial), Voltage - Input (Max): -30V, Efficiency: 85%, Current - Output (Max): 1.5A, Voltage - Input (Min): -9.2V, Voltage - Output 1: -5.2V, Number of Outputs: 1.
Інші пропозиції PT79SR152V
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PT79SR152V
на замовлення 2000 шт:
PT79SR152V PT79SR152V Виробник : Texas Instruments Description: DC DC CONVERTER -5.2V 1.5A
Package / Case: 3-SIP Module
Mounting Type: Through Hole
Type: Non-Isolated PoL Module
Applications: ITE (Commercial)
Voltage - Input (Max): -30V
Efficiency: 85%
Current - Output (Max): 1.5A