PTD08A015WAD
PTD08A015WAD Texas Instruments
suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Fptd08a015w
Виробник: Texas Instruments
Non-Isolated DC/DC Converters 15A,4.75-14 Vin,Non- Iso,Dig PwrTrain Mod
на замовлення 30 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DC DC CONVERTER 0.7-3.6V, Packaging: Tray, Package / Case: 12-DIP Module, Size / Dimension: 0.75" L x 0.62" W x 0.32" H (19.1mm x 15.7mm x 8.1mm), Mounting Type: Through Hole, Type: Non-Isolated PoL Module, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Applications: ITE (Commercial), Voltage - Input (Max): 14V, Efficiency: 96%, Current - Output (Max): 15A, Voltage - Input (Min): 4.75V, Voltage - Output 1: 0.7 ~ 3.6V, Number of Outputs: 1.
Інші пропозиції PTD08A015WAD
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PTD08A015WAD PTD08A015WAD Виробник : Texas Instruments suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Fptd08a015w Description: DC DC CONVERTER 0.7-3.6V
Packaging: Tray
Package / Case: 12-DIP Module
Size / Dimension: 0.75" L x 0.62" W x 0.32" H (19.1mm x 15.7mm x 8.1mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Non-Isolated PoL Module
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Applications: ITE (Commercial)
Voltage - Input (Max): 14V
Efficiency: 96%
Current - Output (Max): 15A
Voltage - Input (Min): 4.75V
Voltage - Output 1: 0.7 ~ 3.6V