Продукція > TI > PTEA404120N2AD
PTEA404120N2AD TI
suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Fptea404120
Виробник: TI
10+ EAW-8
на замовлення 895 шт:
термін постачання 14-28 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DC DC CONVERTER 12V 50W, Packaging: Tray, Package / Case: 8-DIP Module, 1/8 Brick, Size / Dimension: 2.22" L x 0.90" W x 0.52" H (56.4mm x 22.9mm x 13.2mm), Mounting Type: Through Hole, Type: Isolated Module, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Applications: ITE (Commercial), Voltage - Input (Max): 75V, Efficiency: 91%, Current - Output (Max): 4.2A, Voltage - Input (Min): 35V, Voltage - Output 1: 12V, Power (Watts): 50 W, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 1.5 kV.
Інші пропозиції PTEA404120N2AD
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PTEA404120N2AD PTEA404120N2AD Виробник : Texas Instruments suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Fptea404120 Description: DC DC CONVERTER 12V 50W
Packaging: Tray
Package / Case: 8-DIP Module, 1/8 Brick
Size / Dimension: 2.22" L x 0.90" W x 0.52" H (56.4mm x 22.9mm x 13.2mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Isolated Module
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Applications: ITE (Commercial)
Voltage - Input (Max): 75V
Efficiency: 91%
Current - Output (Max): 4.2A
Voltage - Input (Min): 35V
Voltage - Output 1: 12V
Power (Watts): 50 W
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 1.5 kV
товару немає в наявності
PTEA404120N2AD PTEA404120N2AD Виробник : Texas Instruments suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Fptea404120 Isolated DC/DC Converters - Through Hole 50-W 48-V Input 12-V Output Iso