Продукція > BOURNS INC. > PTF01-152A-103A1
PTF01-152A-103A1
PTF01-152A-103A1 Bourns Inc.
PTF.pdf
Виробник: Bourns Inc.
Description: SLIDE POT 10KOHM 0.25W TOP 100MM
Packaging: Tray
Power (Watts): 0.25W, 1/4W
Tolerance: ±20%
Adjustment Type: Top
Size / Dimension: Rectangular - 5.039" L x 0.787" W x 0.551" H (128.00mm x 20.00mm x 14.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Travel Range: 100mm
Part Status: Obsolete
Fader Type: Dual
Resistance: 10 kOhms
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: SLIDE POT 10KOHM 0.25W TOP 100MM, Packaging: Tray, Power (Watts): 0.25W, 1/4W, Tolerance: ±20%, Adjustment Type: Top, Size / Dimension: Rectangular - 5.039" L x 0.787" W x 0.551" H (128.00mm x 20.00mm x 14.00mm), Mounting Type: Through Hole, Travel Range: 100mm, Part Status: Obsolete, Fader Type: Dual, Resistance: 10 kOhms.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PTF01-152A-103A1 PTF01-152A-103A1 Виробник : Bourns ptf-777978.pdf Slide Potentiometers 15MM LEVER 10KOHMS 100MM TRVL DUAL