Продукція > VISHAY DALE > PTF56100K00BYEB
PTF56100K00BYEB
PTF56100K00BYEB Vishay Dale
ptf.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: RES 100K OHM 1/8W 0.1% AXIAL
Packaging: Tape & Reel (TR)
Power (Watts): 0.125W, 1/8W
Tolerance: ±0.1%
Features: Moisture Resistant
Package / Case: Axial
Temperature Coefficient: ±10ppm/°C
Size / Dimension: 0.091" Dia x 0.250" L (2.31mm x 6.35mm)
Composition: Metal Film
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: Axial
Resistance: 100 kOhms
на замовлення 4000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RES 100K OHM 1/8W 0.1% AXIAL, Packaging: Tape & Reel (TR), Power (Watts): 0.125W, 1/8W, Tolerance: ±0.1%, Features: Moisture Resistant, Package / Case: Axial, Temperature Coefficient: ±10ppm/°C, Size / Dimension: 0.091" Dia x 0.250" L (2.31mm x 6.35mm), Composition: Metal Film, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: Axial, Resistance: 100 kOhms.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PTF56100K00BYEB PTF56100K00BYEB Виробник : Vishay / Dale ptf.pdf Metal Film Resistors - Through Hole 1/8watt 100Kohms .1% 10ppm
Кількість Ціна
PTF56100K00BYEB PTF56100K00BYEB Виробник : Vishay Dale ptf.pdf Description: RES 100K OHM 1/8W 0.1% AXIAL
Power (Watts): 0.125W, 1/8W
Tolerance: ±0.1%
Features: Moisture Resistant
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: Axial
Composition: Metal Film
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: Axial
Resistance: 100 kOhms