Продукція > VISHAY / DALE > PTF56100K00BZEK
PTF56100K00BZEK
PTF56100K00BZEK Vishay / Dale
Виробник: Vishay / Dale
Metal Film Resistors - Through Hole 1/8watt 100Kohms .1% 5ppm
на замовлення 514 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PTF56100K00BZEK PTF56100K00BZEK Виробник : Vishay Dale Description: RES 100K OHM 0.1% 1/8W AXIAL