Продукція > VISHAY / DALE > PTF56100R00BZEK
PTF56100R00BZEK
PTF56100R00BZEK Vishay / Dale
Виробник: Vishay / Dale
Metal Film Resistors - Through Hole 1/8watt 100ohms .1% 5ppm
на замовлення 1046 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Написати відгук
Res Metal Film 100 Ohm 0.1% 0.125W(1/8W) ±5ppm/°C Epoxy AXL Bulk.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PTF56100R00BZEK PTF56100R00BZEK Виробник : Vishay ptf.pdf Res Metal Film 100 Ohm 0.1% 0.125W(1/8W) ±5ppm/°C Epoxy AXL Bulk