Продукція > VISHAY / DALE > PTF56100R00TYEK
PTF56100R00TYEK
PTF56100R00TYEK Vishay / Dale
Виробник: Vishay / Dale
Metal Film Resistors - Through Hole 1/8watt 100ohms .01% 10ppm
на замовлення 429 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Написати відгук
Res Metal Film 100 Ohm 0.01% 0.125W(1/8W) ±10ppm/°C Epoxy AXL Bulk.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PTF56100R00TYEK PTF56100R00TYEK Виробник : Vishay ptf.pdf Res Metal Film 100 Ohm 0.01% 0.125W(1/8W) ±10ppm/°C Epoxy AXL Bulk