Продукція > VISHAY DALE > PTF5610K000AZEB
PTF5610K000AZEB
PTF5610K000AZEB Vishay Dale
ptf.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: RES 10K OHM 1/8W 0.05% AXIAL
Power (Watts): 0.125W, 1/8W
Tolerance: ±0.05%
Package / Case: Axial
Temperature Coefficient: ±5ppm/°C
Size / Dimension: 0.091" Dia x 0.250" L (2.31mm x 6.35mm)
Composition: Metal Film
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: Axial
Part Status: Active
Resistance: 10 kOhms
на замовлення 4000 шт:
Написати відгук
Description: RES 10K OHM 1/8W 0.05% AXIAL, Power (Watts): 0.125W, 1/8W, Tolerance: ±0.05%, Features: Moisture Resistant, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Axial, Temperature Coefficient: ±5ppm/°C, Size / Dimension: 0.091" Dia x 0.250" L (2.31mm x 6.35mm), Composition: Metal Film, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: Axial, Part Status: Active, Resistance: 10 kOhms.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PTF5610K000AZEB PTF5610K000AZEB Виробник : Vishay Dale ptf.pdf Description: RES 10K OHM 1/8W 0.05% AXIAL
Packaging: Cut Tape (CT)
Power (Watts): 0.125W, 1/8W
Tolerance: ±0.05%
Features: Moisture Resistant
Package / Case: Axial
Composition: Metal Film
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: Axial
Part Status: Active
Resistance: 10 kOhms