Продукція > VISHAY / DALE > PTF5610K000FZEB
PTF5610K000FZEB
PTF5610K000FZEB Vishay / Dale
ptf.pdf
Виробник: Vishay / Dale
Metal Film Resistors - Through Hole 1/8watt 10Kohms 1% 5ppm
на замовлення 1826 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PTF5610K000FZEB PTF5610K000FZEB Виробник : Vishay Dale ptf.pdf Description: RES 10.0K OHM 1% 5 PPM 1/8W
на замовлення 999 шт: