Продукція > VISHAY > PTF5610K500BYEB
PTF5610K500BYEB
PTF5610K500BYEB Vishay
ptf.pdf
Виробник: Vishay
Res Metal Film 10.5K Ohm 0.1% 0.125W(1/8W) ±10ppm/°C Epoxy AXL T/R
на замовлення 357 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 16
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RES 10.5K OHM 1/8W 0.1% AXIAL, Power (Watts): 0.125W, 1/8W, Tolerance: ±0.1%, Features: Moisture Resistant, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Axial, Temperature Coefficient: ±10ppm/°C, Size / Dimension: 0.091" Dia x 0.250" L (2.31mm x 6.35mm), Composition: Metal Film, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: Axial, Resistance: 10.5 kOhms.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PTF5610K500BYEB PTF5610K500BYEB Виробник : Vishay Dale ptf.pdf Description: RES 10.5K OHM 1/8W 0.1% AXIAL
Packaging: Cut Tape (CT)
Power (Watts): 0.125W, 1/8W
Tolerance: ±0.1%
Features: Moisture Resistant
Package / Case: Axial
Temperature Coefficient: ±10ppm/°C
Size / Dimension: 0.091" Dia x 0.250" L (2.31mm x 6.35mm)
Composition: Metal Film
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: Axial
Resistance: 10.5 kOhms
на замовлення 147 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
PTF5610K500BYEB PTF5610K500BYEB Виробник : Vishay ptf.pdf Res Metal Film 10.5K Ohm 0.1% 0.125W(1/8W) ±10ppm/°C Epoxy AXL T/R
на замовлення 357 шт:
товару немає в наявності
товару немає в наявності
Power (Watts): 0.125W, 1/8W
Tolerance: ±0.1%
Features: Moisture Resistant
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Axial
Composition: Metal Film
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: Axial
Resistance: 10.5 kOhms