Продукція > VISHAY DALE > PTF56120R00BYEB
PTF56120R00BYEB
PTF56120R00BYEB Vishay Dale
ptf.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: RES 120 OHM 1/8W 0.1% AXIAL
Power (Watts): 0.125W, 1/8W
Tolerance: ±0.1%
Features: Moisture Resistant
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: Axial
Temperature Coefficient: ±10ppm/°C
Size / Dimension: 0.091" Dia x 0.250" L (2.31mm x 6.35mm)
Composition: Metal Film
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: Axial
Resistance: 120 Ohms
на замовлення 585 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RES 120 OHM 1/8W 0.1% AXIAL, Power (Watts): 0.125W, 1/8W, Tolerance: ±0.1%, Features: Moisture Resistant, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Axial, Temperature Coefficient: ±10ppm/°C, Size / Dimension: 0.091" Dia x 0.250" L (2.31mm x 6.35mm), Composition: Metal Film, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: Axial, Resistance: 120 Ohms.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PTF56120R00BYEB PTF56120R00BYEB Виробник : Vishay Dale ptf.pdf Description: RES 120 OHM 1/8W 0.1% AXIAL
Power (Watts): 0.125W, 1/8W
Tolerance: ±0.1%
Features: Moisture Resistant
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Axial
Composition: Metal Film
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: Axial
Resistance: 120 Ohms