Продукція > PTG > PTGL04AR130H2B51A0
PTGL04AR130H2B51A0
r90e.ashx
Виробник:
на замовлення 60000 шт:
термін постачання 14-28 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: THERMISTOR PTC 30V 13 OHM 120C.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PTGL04AR130H2B51A0 PTGL04AR130H2B51A0 Виробник : Murata Electronics North America r90e.ashx Description: THERMISTOR PTC 30V 13 OHM 120C
товару немає в наявності
PTGL04AR130H2B51A0 PTGL04AR130H2B51A0 Виробник : Murata Electronics PTGL04AR130H2B51A0-1954172.pdf PTC Thermistors 13ohm +/-25% PTC Thermistor