PTGL04AR130H2B51B0
PTGL04AR130H2B51B0 Murata Electronics North America
r90e.ashx
Виробник: Murata Electronics North America
Description: THERMISTOR PTC 30V 13 OHM 120C
на замовлення 948 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
PTC (Positive Temperature Coefficient) Thermistors 13ohm +/-25% PTC Thermistor.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PTGL04AR130H2B51B0 r90e.ashx
на замовлення 60000 шт:
PTGL04AR130H2B51B0 Виробник : Murata Electronics TGL04AR130H2B51B0-793009.pdf PTC (Positive Temperature Coefficient) Thermistors 13ohm +/-25% PTC Thermistor