Продукція > MURATA ELECTRONICS > PTGL04AS100K3B51A0
PTGL04AS100K3B51A0
PTGL04AS100K3B51A0 Murata Electronics
PTGL04AS100K3B51A0-1954148.pdf
Виробник: Murata Electronics
PTC Thermistors 10 Ohm 10% 51volt
на замовлення 230 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: PTC RESET FUSE 51V 213MA RADIAL, Packaging: Tape & Box (TB), Package / Case: Radial, Disc, Size / Dimension: 0.177" Dia x 0.138" T (4.50mm x 3.50mm), Mounting Type: Through Hole, Type: Ceramic, Operating Temperature: -30°C ~ 85°C, Lead Spacing: 0.197" (5.00mm), Current - Hold (Ih) (Max): 213 mA, Current - Trip (It): 283 mA, Voltage - Max: 51V, Height - Seated (Max): 0.551" (14.00mm), Current - Max: 1 A, Resistance - 25°C (Typ): 10 Ohms.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PTGL04AS100K3B51A0 r90e.ashx?la=en
на замовлення 60000 шт:
PTGL04AS100K3B51A0 PTGL04AS100K3B51A0 Виробник : Murata Electronics r90e.ashx?la=en Description: PTC RESET FUSE 51V 213MA RADIAL
Packaging: Tape & Box (TB)
Package / Case: Radial, Disc
Size / Dimension: 0.177" Dia x 0.138" T (4.50mm x 3.50mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Ceramic
Operating Temperature: -30°C ~ 85°C
Lead Spacing: 0.197" (5.00mm)
Current - Hold (Ih) (Max): 213 mA
Current - Trip (It): 283 mA
Voltage - Max: 51V
Height - Seated (Max): 0.551" (14.00mm)
Current - Max: 1 A
Resistance - 25°C (Typ): 10 Ohms