Продукція > PTG > PTGL04AS220K4B51A0
PTGL04AS220K4B51A0
r90e.ashx
Виробник:
на замовлення 60000 шт:
термін постачання 14-28 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: THERMISTOR PTC 60V 22 OHM 130C.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PTGL04AS220K4B51A0 Виробник : Murata Electronics North America r90e.ashx Description: THERMISTOR PTC 60V 22 OHM 130C
товару немає в наявності
PTGL04AS220K4B51A0 PTGL04AS220K4B51A0 Виробник : Murata Electronics PTGL04AS220K4B51A0-1954159.pdf PTC Thermistors 22 Ohm 10% 60volt