Продукція > PTG > PTGL04AS220K4B51B0
PTGL04AS220K4B51B0
r90e.ashx?la=en
Виробник:
на замовлення 60000 шт:
термін постачання 14-28 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: PTC RESET FUSE 60V 145MA RADIAL, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Disc, Size / Dimension: 0.177" Dia x 0.138" T (4.50mm x 3.50mm), Mounting Type: Through Hole, Type: Ceramic, Operating Temperature: -30°C ~ 85°C, Lead Spacing: 0.197" (5.00mm), Current - Hold (Ih) (Max): 145 mA, Current - Trip (It): 193 mA, Voltage - Max: 60V, Height - Seated (Max): 0.551" (14.00mm), Current - Max: 1 A, Resistance - 25°C (Typ): 22 Ohms.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PTGL04AS220K4B51B0 PTGL04AS220K4B51B0 Виробник : Murata Electronics r90e.ashx?la=en Description: PTC RESET FUSE 60V 145MA RADIAL
Packaging: Bulk
Package / Case: Radial, Disc
Size / Dimension: 0.177" Dia x 0.138" T (4.50mm x 3.50mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Ceramic
Operating Temperature: -30°C ~ 85°C
Lead Spacing: 0.197" (5.00mm)
Current - Hold (Ih) (Max): 145 mA
Current - Trip (It): 193 mA
Voltage - Max: 60V
Height - Seated (Max): 0.551" (14.00mm)
Current - Max: 1 A
Resistance - 25°C (Typ): 22 Ohms
товару немає в наявності
PTGL04AS220K4B51B0 PTGL04AS220K4B51B0 Виробник : Murata Electronics PTGL04AS220K4B51B0-793014.pdf PTC Thermistors 22ohm +/-10% PTC Thermistor