PTGL04AS220K4N51A0 Murata Electronics North America
r90e.ashx
Виробник: Murata Electronics North America
Description: THERMISTOR PTC 60V 22 OHM 130C
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції PTGL04AS220K4N51A0
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PTGL04AS220K4N51A0 PTGL04AS220K4N51A0 Виробник : Murata Electronics PTGL04AS220K4N51A0-1954125.pdf PTC Thermistors 22 Ohm 10% 60volt