Продукція > MURATA ELECTRONICS > PTGL05AR181M7P52B0
PTGL05AR181M7P52B0
PTGL05AR181M7P52B0 Murata Electronics
PTGL05AR181M7P52B0-1954253.pdf
Виробник: Murata Electronics
PTC Thermistors 180ohm +/-20% PTC Thermistor
на замовлення 158 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: PTC RESET FUSE 125V 38MA RADIAL, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Disc, Size / Dimension: 0.236" Dia x 0.197" T (6.00mm x 5.00mm), Mounting Type: Through Hole, Type: Ceramic, Operating Temperature: -10°C ~ 60°C, Lead Spacing: 0.197" (5.00mm), Current - Hold (Ih) (Max): 38 mA, Current - Trip (It): 64 mA, Voltage - Max: 125V, Height - Seated (Max): 0.472" (12.00mm), Current - Max: 300 mA, Resistance - 25°C (Typ): 180 Ohms.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PTGL05AR181M7P52B0 PTGL05AR181M7P52B0 Виробник : Murata Electronics POSISTOR%20for%20Circuit%20Protection.pdf Description: PTC RESET FUSE 125V 38MA RADIAL
Packaging: Bulk
Package / Case: Radial, Disc
Size / Dimension: 0.236" Dia x 0.197" T (6.00mm x 5.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Ceramic
Operating Temperature: -10°C ~ 60°C
Lead Spacing: 0.197" (5.00mm)
Current - Hold (Ih) (Max): 38 mA
Current - Trip (It): 64 mA
Voltage - Max: 125V
Height - Seated (Max): 0.472" (12.00mm)
Current - Max: 300 mA
Resistance - 25°C (Typ): 180 Ohms