Продукція > MURATA ELECTRONICS > PTGL05AR1R0M1B51B0
PTGL05AR1R0M1B51B0 Murata Electronics
S0410E-1140926.pdf
Виробник: Murata Electronics
PTC (Positive Temperature Coefficient) Thermistors
на замовлення 8 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: PTC RESET FUSE 16V 470MA RADIAL, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Disc, Size / Dimension: 0.236" Dia x 0.138" T (6.00mm x 3.50mm), Mounting Type: Through Hole, Type: Ceramic, Operating Temperature: -10°C ~ 60°C, Lead Spacing: 0.197" (5.00mm), Current - Hold (Ih) (Max): 470 mA, Current - Trip (It): 880 mA, Voltage - Max: 16V, Height - Seated (Max): 0.374" (9.50mm), Current - Max: 2 A, Resistance - 25°C (Typ): 1 Ohms.
Інші пропозиції PTGL05AR1R0M1B51B0
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PTGL05AR1R0M1B51B0 PTGL05AR1R0M1B51B0 Виробник : Murata Electronics POSISTOR%20for%20Circuit%20Protection.pdf Description: PTC RESET FUSE 16V 470MA RADIAL
Packaging: Bulk
Package / Case: Radial, Disc
Size / Dimension: 0.236" Dia x 0.138" T (6.00mm x 3.50mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Ceramic
Operating Temperature: -10°C ~ 60°C
Lead Spacing: 0.197" (5.00mm)
Current - Hold (Ih) (Max): 470 mA
Current - Trip (It): 880 mA
Voltage - Max: 16V
Height - Seated (Max): 0.374" (9.50mm)
Current - Max: 2 A
Resistance - 25°C (Typ): 1 Ohms