PTGL05AR550H4P51A0 Murata Electronics North America
r90e.ashx
Виробник: Murata Electronics North America
Description: THERMISTOR PTC 55 OHM
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
PTC (Positive Temperature Coefficient) Thermistors 55ohms 80volts 0.7A ICL D=5.5mm LS=5.0mm.
Інші пропозиції PTGL05AR550H4P51A0
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PTGL05AR550H4P51A0 PTGL05AR550H4P51A0 Виробник : Murata Electronics S0410E-1140926.pdf PTC (Positive Temperature Coefficient) Thermistors 55ohms 80volts 0.7A ICL D=5.5mm LS=5.0mm