Продукція > MURATA ELECTRONICS > PTGL05AR550H4P51B0
PTGL05AR550H4P51B0
PTGL05AR550H4P51B0 Murata Electronics
r90e.ashx?la=en
Виробник: Murata Electronics
Description: PTC RESET FUSE 80V 62MA RADIAL
на замовлення 186 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
PTC (Positive Temperature Coefficient) Thermistors 55ohm +/-25% PTC Thermistor.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PTGL05AR550H4P51B0 Виробник : Murata Electronics TGL05AR550H4P51B0-792970.pdf PTC (Positive Temperature Coefficient) Thermistors 55ohm +/-25% PTC Thermistor