Продукція > MURATA ELECTRONICS > PTGL05AS100K4B51B0
PTGL05AS100K4B51B0
PTGL05AS100K4B51B0 Murata Electronics
PTGL05AS100K4B51B0-1954102.pdf
Виробник: Murata Electronics
PTC Thermistors 10ohm +/-10% PTC Thermistor
на замовлення 1000 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: PTC RESET FUSE 60V 215MA RADIAL, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Disc, Size / Dimension: 0.217" Dia x 0.138" T (5.50mm x 3.50mm), Mounting Type: Through Hole, Type: Ceramic, Operating Temperature: -30°C ~ 85°C, Lead Spacing: 0.197" (5.00mm), Current - Hold (Ih) (Max): 215 mA, Current - Trip (It): 286 mA, Voltage - Max: 60V, Height - Seated (Max): 0.413" (10.50mm), Current - Max: 1.5 A, Resistance - 25°C (Typ): 10 Ohms.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PTGL05AS100K4B51B0 PTGL05AS100K4B51B0 Виробник : Murata Electronics r90e.ashx?la=en Description: PTC RESET FUSE 60V 215MA RADIAL
Packaging: Bulk
Package / Case: Radial, Disc
Size / Dimension: 0.217" Dia x 0.138" T (5.50mm x 3.50mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Ceramic
Operating Temperature: -30°C ~ 85°C
Lead Spacing: 0.197" (5.00mm)
Current - Hold (Ih) (Max): 215 mA
Current - Trip (It): 286 mA
Voltage - Max: 60V
Height - Seated (Max): 0.413" (10.50mm)
Current - Max: 1.5 A
Resistance - 25°C (Typ): 10 Ohms