PTGL05AS270K6B51A0 Murata Electronics North America
r90e.ashx
Виробник: Murata Electronics North America
Description: THERMISTOR PTC 140V 27 OHM 130C
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
PTC (Positive Temperature Coefficient) Thermistors 27 Ohm 10% 140volt.
Інші пропозиції PTGL05AS270K6B51A0
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PTGL05AS270K6B51A0 PTGL05AS270K6B51A0 Виробник : Murata Electronics TGL05AS270K6B51A0-793114.pdf PTC (Positive Temperature Coefficient) Thermistors 27 Ohm 10% 140volt