PTGL05AS270K6B51B0
PTGL05AS270K6B51B0 Murata Electronics North America
r90e.ashx
Виробник: Murata Electronics North America
Description: THERMISTOR PTC 140V 27 OHM 10%
на замовлення 1012 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
PTC (Positive Temperature Coefficient) Thermistors 27ohm +/-10% PTC Thermistor.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PTGL05AS270K6B51B0 Виробник : Murata Electronics TGL05AS270K6B51B0-793115.pdf PTC (Positive Temperature Coefficient) Thermistors 27ohm +/-10% PTC Thermistor