PTGL05AS3R9K2B51A0 Murata Electronics North America
r90e.ashx
Виробник: Murata Electronics North America
Description: THERMISTOR PTC 3.9 OHM
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
PTC Thermistors 3.9ohms 30volts 3.5A ICL D=5.5mm LS=5.0mm.
Інші пропозиції PTGL05AS3R9K2B51A0
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PTGL05AS3R9K2B51A0 PTGL05AS3R9K2B51A0 Виробник : Murata Electronics PTGL05AS3R9K2B51A0-1954088.pdf PTC Thermistors 3.9ohms 30volts 3.5A ICL D=5.5mm LS=5.0mm