Продукція > MURATA ELECTRONICS > PTGL05AS6R8K3B51A0
PTGL05AS6R8K3B51A0
PTGL05AS6R8K3B51A0 Murata Electronics
r90e.ashx?la=en
Виробник: Murata Electronics
Description: PTC RESET FUSE 51V 249MA RADIAL
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
PTC Thermistors 6.8ohms 51volts 1.5A ICL D=5.5mm LS=5.0mm.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PTGL05AS6R8K3B51A0 PTGL05AS6R8K3B51A0 Виробник : Murata Electronics bk-e0909k-ptgl-as-51v-e-1518508.pdf PTC Thermistors 6.8ohms 51volts 1.5A ICL D=5.5mm LS=5.0mm