PTGL06AR0R8M1B51A0 Murata Electronics North America
r90e.ashx
Виробник: Murata Electronics North America
Description: THERMISTOR PTC 8.1 OHM
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
PTC (Positive Temperature Coefficient) Thermistors 0.8ohms 16volts 3.0A ICL D=6.5mm LS=5.0mm.
Інші пропозиції PTGL06AR0R8M1B51A0
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PTGL06AR0R8M1B51A0 PTGL06AR0R8M1B51A0 Виробник : Murata Electronics S0410E-1140926.pdf PTC (Positive Temperature Coefficient) Thermistors 0.8ohms 16volts 3.0A ICL D=6.5mm LS=5.0mm